Opinie Klientów na temat "Polar Power":

biostymulator polar power
  • Wąs Stanisław z Katowic - cierpi na bóle kręgosłupa. "Uważam, że "Polar Power" powinien stosować każdy, gdy cierpi na bóle kręgosłupa i bóle reumatyczne stawów. Jest to bardzo duża ulga w cierpieniach chorobowych".
  • Ryszka Danuta z Kuźni Raciborskiej - rwa kulszowa, bóle kręgosłupa i uszkodzenie nerwów. "Po 2 dniach odstawiłam lekarstwa. Po tygodniu bóle ustąpiły całkowicie. To rewelacyjny sposób na pozbycie się bólu".
  • Seemann Kazimierz z Żywca - od 2 lat cierpi na bezsenność. Spał przeciętnie z przerwami 4-4,5 godz. w nocy. "Czuję, się znacznie lepiej, śpię w nocy po 6 godz., sen mam spokojny, ciśnienie dobre. Rano wstaję wypoczęty i rześki".
  • Śpiewak Maria z Wilkowic - od 10 lat choruje na gościec ze szczególnie ostrymi bólami stawów skokowych. "Jest rewelacyjny, łagodzi bóle, pozwala oszczędzić na wydatkach na lekarstwa. Lepiej śpię, obniżyło mi się ciśnienie".
  • Świerta Eligiusz z Żor - zwyrodnienie kręgosłupa lędźwiowego, nadciśnienie, niedotlenienie lewej komory serca. "Samopoczucie się polepszyło, bóle kręgosłupa ustąpiły, ciśnienie w normie, dobrze przesypiam noc".
  • Dzięcioł Jan z Sosnowca - nadciśnienie, zawroty głowy, bóle kręgosłupa i stawów. "Stany zapalne ustąpiły, lepszy sen, spadek ciśnienia, lepsze samopoczucie".
  • Kruczek Małgorzata z Jastrzębia - bolesne skurcze w nogach, bóle stawów, nadciśnienie tętnicze. "Wspaniała, rewelacyjna rzecz, dała kres moim cierpieniom, polecam wszystkim, którym ból nie jest obcy. Dziękuję Panie Tomaszu, dzięki Panu wróciła mi chęć do życia, nie boli".

Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"
Opis choroby, dolegliwości:
Znaczna skolioza kręgosłupa ze zmiami zwyrodnieniowymi. Bardzo bolały mnie krzyże. Stosowałam biostymulator "Polar Power" całą noc – kładłam pod poduszką w dzień dorywczo. Nadal stosuję tak samo. Po 14 dniach odczułam duża ulgę. Obecnie bóle sa rzadsze i dość szybko ustępują. Moje samopoczucie jest bardzo dobre. Sen mam dobry, ciśnienie w normie.

Czy jesteś zadowolony/a z biostymulator a "Polar Power"?:
TAK. Jestem bardzo zadowolona i dlatego kupiłam biostymulator również dla mojej córki (mieszkającej oddzielnie).
Twoja końcowa opinia o "Polar Power":
Nie żałuję, że go kupiłam i namawiam inne osoby do tego samego. Mnie pomógł bardzo.
Aniela Gromek

Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"
Opis choroby, dolegliwości:
Bóle stawów kończyn górnych i dolnych, kręgosłupa odcinka szyjnego, rozstęp kości śródstopia lewej nogi, astma. Stosowałam biostymulator "Polar Power" w wolnych chwilach – podczas oglądania TV (ok. 1 - 1 1/2 godz.) oraz w czasie snu. Bóle w rękach ustąpiły po 4 dniach, w nogach po tygodniu. Również ataki kaszlu (astma) sa rzadsze i mniej dokuczliwe. Wpływa "Polar Power" na moje samopoczucie i sen jest bardzo dobry (również brak ataków astmy w nocy) Ciśnienie mam w normie.

Czy jesteś zadowolony/a z biostymulator a "Polar Power":? TAK. Bardzo.
Twoja końcowa opinia o "Polar Power":
Skuteczny. Poręczny. Zdecydowanie polecam.
Barbara Ratajczak

Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"
Opis choroby, dolegliwości:
Nieustające bardzo bolesne skurcze w nogach, bóle stawów, bóle reumatyczne, nadciśnienie tętnicze. Nieprzespane z powodu bólu noce wpędziły mnie w depresję oraz bez senność. Stosowałam biostymulator "Polar Power" około 3 godzi w ciągu dnia oraz całą noc. Skurcze w nogach ustąpiły po pierwszym dniu. Stany zapalne stawów ustąpiły po 3 dniach. W efekcie stosowania "Polar Power" ustapiły stany depresyjne, stałam się osobą aktywną i radosną, uregulowało się ciśnienie, jeszcze trochę walczę z bezsennością.

Czy jesteś zadowolony/a z biostymulatora "Polar Power":?
TAK. TAK. TAK.
Twoja końcowa opinia o "Polar Power":
Wspaniała, rewelacyjna rzecz. Płytka "Polar Power" dała kres moim cierpieniom, polecam wszystkim, którym ból nie jest obcy. Dziękuję Panie Tomaszu, dzięki Panu wróciła mi chęć do życia.
Małgorzata Kruczek